WEMES

Profesjonalny dobór i montaż pomp ciepła

Fotowoltaika

Fotowoltaika to zjawisko w którym pod wpływem światła padającego na ciało stałe (nie na każde) produkowana jest energia elektryczna. Ciało to musi być półprzewodnikiem, czyli mieć możliwość zmiany swoich właściwości przewodzenia prądu elektrycznego pod wpływem różnych czynników, jak np. domieszkowanie, ogrzewanie czy oświetlenie.

Nasze instalacje projektujemy na dwa podstawowe sposoby. Pierwszy zakłada zapotrzebowanie na energię elektryczną tylko dla celów ogrzewania budynku a drugi dla całego zapotrzebowania budynku w energię elektryczną.

Korzyści fotowoltaiki

 

Staranie zaprojektowany i indywidualnie dopasowany do gospodarstwa domowego system w pełni realizuje zapotrzebowanie domu na energię. Zazwyczaj pozwala nawet uzyskać prąd nadmiarowy. W takim przypadku odbiorca indywidualny nie musi obawiać się, że owa nadwyżka nie zostanie wykorzystana. Ponadto:

 • uniezależnienie się od stale rosnących cen prądu
 • obniżenie kosztów energii elektrycznej w domu
 • podniesienie wartości nieruchomości
 • możliwość uzyskania dofinansowania
 • zadbanie o środowisko naturalne i czyste powietrze

Dlaczego Fotowoltaika od WEMES

Kompleksowa obsługa

Dbamy o każdy etap realizacji inwestycji fotowoltaicznej. Od profesjonalnego audytu i oceny ekonomicznej, przez szczegółowy projekt, aż po instalację paneli fotowoltaicznych wraz z późniejszą opieką serwisową. Nasi specjaliści zadbają o wzorową realizację całego projektu.

Najlepsi projektanci i instalatorzy

Starannie zbudowany zespół, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Od samego początku funkcjonowania firmy postawiliśmy na najwyższą jakość obsługi. Zawsze staramy się być o krok lepsi, niż oczekują od nas tego klienci. Tylko najwyższy poziom przynosi nam satysfakcję.

Krótkie terminy realizacji

Znamy słabości naszej konkurencji. Dbamy, aby proponowany przez nasz termin realizacji mieścił się w komfortowych ramach czasowych. Montaż paneli fotowoltaicznych nie zajmuje więcej niż 2-3 dni (w zależności od rozmiaru inwestycji).

Zapewniamy Audyt energetyczny

Potrzebujesz szerszego wsparcia w zakresie efektywności energetycznej?  Skorzystaj z pomocy eksperta. Dzięki ścisłej współpracy z licencjonowanymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować Ci:

 • Audyty efektywności energetycznej
 • Audyt energetyczny przedsiębiorstwa
 • Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
 • Analizy opłacalności przedsięwzięć energooszczędnych
 • Optymalizacja energetyczna istniejących i nowo powstałych  budynków
 • Projektowe charakterystyki energetyczne

Jesteś zainteresowany instalacją Fotowoltaiki w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.